درباره ما

تاریخچه مختصری از ما

درباره ما

سدید صنعت قریب به دو دهه گذشته، در قالب سهامی خاص و با سرمایه بخش خصوصی فعالیت خود را در زمینه تولید و فروش شیرآلات صنعتی آغاز نمود.

در ادامه به لحاظ دارا بودن دانش فنی و اخذ تجارب متعدد و علاقه مندی سرمایه گذاران، به زمره مشاوران، طراحان و تامین کنندگان برترین برند های تجهیزات صنعتی پیوست و به یکی از بزرگترین و مطرح ترین شرکت های ایرانی در این صنف مبدل گشت که همواره بهترین محصولات از به نام ترین برند های داخلی و خارجی را مطابق با نیاز مصرف در ایران انتخاب و ارائه می نماید.

شهرت و اعتبار این گروه از همان سالهای نخست فعالیت به علت تاکید بر کیفیت در انجام امور و احترام به خواسته های مشتریان و جلب رضایت آنان رو به افزایش بوده و در حال حاضر از این حیث از جایگاه رفیعی بر خوردار می باشد که سوابق این سال ها و مشتریان بیشمار آن، حاکی از موفقیت های متعدد در زمینه های مختلف است.

از این رو به مراتب، گسترش تکنولوژی مرتبط با زمینه تخصصی و ارائه خدمات پس از فروش به مشتریان، مکمل فعالیت های اصلی این گروه قرار گرفت و همواره تحقیق و پژوهش در زمینه فعالیت های اجرایی، تسلط کامل به اطلاعات به روز فنی و مهندسی جهت ارائه ارزشمند ترین محصولات و خدمات به مشتریان را بر خود واجب دانست تا نیل به نتایج مطلوب و موفقیت در دراز مدت از طریق جلب رضایت مشتری و تامین منافع ذینفعان محقق گردد.

اکنون این گروه با تکیه بر توانایی کارشناسان متعهد، متخصص و با تجربه در قالب تولید، تعمیر شیرآلات صنعتی و ملزومات مشابه ارائه خدمات می نماید.

همچنین این گروه با دارا بودن کارخانه ای تولیدی به صورت ۲ فاز مجزا که هر یک به وسعت:

فاز ۱: ۱۵۰۰ متر واقع در تهران، شهریار .

فاز ۲: به وسعت ۴۰۰۰ متر واقع در شهریار، شهرک صنعتی سردار سلیمانی .

که در زمینه های تولید شیرآلات و تجهیزات صنعتی گام نهاده است تا بتواند قدم مثبتی را در مسیر توسعه و رسیدن به خود کفائی بردارد، امید به آنکه تخصص، تعهد و اهتمام به انجام وظایف اعضا این گروه، قدم کوچکی در جهت رشد و شکوفایی بیش از پیش میهن عزیزمان باشد.

پیام مدیر عامل

اینجانب بر این باورم که هرگونه دستاورد در عرصه ارائه خدمات نوین و نیل به اهداف تعیین شده، جز با کوشش و مساعی مجموعه همکاران فرهیخته میسر نمی گردد. حال آگاهیم پیمودن این مسیر دشوار مستلزم تلاش و فداکاری همه همکاران می باشد. اما با ایمان به آینده ای روشن خود را مهیای حرکت در این سنگلاخ نموده ایم و با تمام توان کوشش خواهیم نمود، حرکت به سوی چشم انداز روشن را با تاثیر پذیری و اطمینان خاطر هرچه بیشترانجام دهیم. در نتیجه، در سال های آینده نیز آگاهانه و صبورانه در مسیر اعتلای نام ”سدید صنعت” حرکت خواهیم نمود.


خدمات ویژه
دلیل برتری ما

پشتیبانی و خدمات

خدمات پس از فروش برای تمامی محصولات٬ و خدمات سیار سندبلاست و شات بلاست

گستردگی خدمات

تهیه و توزیع انواع شیرآلات برای صنایع گوناگون٬ تولید انواع شیرآلات صنعتی آب٬ گاز٬ بخار٬ قیر٬ روغن داغ و بنزین

پشتیبانی و خدمات

خدمات پس از فروش برای تمامی محصولات٬ و خدمات سیار سندبلاست و شات بلاست

خدمات ما

تعمیرات

تعمیر و نگهداری تجهیزات مورد استفاده در کلیه صنایع نفت٬ گاز٬  پتروشیمی٬ پالایشگاهی و سایر صنایع مشابه

تولید انواع شیر

تولید و توزیع لوازم صنعتی آب٬ گاز٬ بخار٬ قیر٬ روغن داغ٬ بنزین

تراشکاری

تراشکاری و تعمیر (تولید) کلیه لوازم صنعتی٬ شیرآلات آدکو٬ توپی٬ فلکه و ملزومات وابسته

بازرگانی سدید

همکاری با کلیه شرکت های تولیدی قیر٬ روغن های صنعتی و فراورده های نفتی در زمینه شیرآلات صنعتی

آلیاژ های گوناگون

ذوب فلزات آلیاژ ریزان٬ تولید کننده قطعات فولادی٬ چدنی داکتیل٬ خاکستری

فروش مستقیم شیرآلات صنعتی

فروش انواع شیرآلات ادکو(پلاگ ولو)٬ فلنجی٬ دنده ای٬ جوشی٬ سه راهی٬ دوجداره٬ انشعابی٬ گیربکسی در سایز ها و کلاس های مختلف